Evde Koltuk Yıkama

İstanbul ili kağıthane de, 2008 yılından bu yana, koltuk yıkama hizmeti sunmakta olan EvdeKoltuk Yıkama firmamız, sağladığı sınırsız, kaliteli ve garantili temizleme hizmetleriyle birlikte, alanının bir numaralı ismi haline gelmiştir. Merkezi Kağıthane’de olan firmamız, İstanbul’un her bölgesine sınırsız servis sağlamaktadır. Bunu belirtmekten büyük bir memnuniyet duymaktayız.

Ev, iş yeri, ofis, cami fark etmeksizin, birçok yaşam alanında halı kullanımı oldukça yaygındır. Ancak, ayaklarımızla en çok temasta bulunduğumuz bu eşyalarımız, birçok açıdan sağlığa zararlı olabilecek bakteri ve mikrop taşımaktadır. Yılda en az iki kez yıkanması gereken halılarımızı yıkamak konusunda, evde uyguladığımız temizlik yöntemleri pek de etkili olmuyorlar. Bu nedenle, hem bütçenize uygun hem de yerinde uygulayabileceğimiz hizmetlerimizden yararlanarak yaşam alanlarınızı temiz tutmak her açıdan karınıza olacaktır.

Uzmanlara göre, halı kirliliği, birçok hastalığın ortaya çıkmasına neden oluyor. Astım bunlar arasında en önde gelenlerden biri. Bu açıdan, kirli halılar, üzerinde emekleyen, oyun oynayan çocuklarımız için, şüphesiz ki çok büyük risk teşkil ediyor. Yalnızca çocuklar değil, yetişkinler ve belli bir yaşın üzerindeki bireyler için de aynı riskler söz konusu. Bu nedenle, halı temizliği, sandığımızın aksine oldukça önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konu.

Sağlığınız için ve temiz bir yaşam alanına kavuşmak için alanında başarılı firmamızdan destek alabilirsiniz. Deneyimli uzman çalışanlarımız ve teknolojik açıdan son derece kaliteli temizlik aletlerimizle birlikte, her türlü soruna karşı, etkili çözüm seçenekleri sunmaktayız.

Alt servis olarak Evde halıflex yıkama servisi de sunmakta olan firmamızın temizlik konusunda uzman olduğu alanlardan bazıları;

  • Makine halısı
  • Kilim
  • Yün halı
  • Antika halı

Bunların dışında, her tür koltuk, yatak, sandalye vb. eşya temizliği konusunda da bize ulaşabilirsiniz. Arnavutköy ilçesinin, hangi bölgesinde ve semtinde olursanız olun, en hızlı şekilde size ulaşacağımız konusunda garanti veriyoruz. Yerinde cami halı yıkama servisimiz de dahil, ücretlerimiz, her bölge ve her servis için aynı olmakla birlikte bütçenize uygundur. Elemanlarımızın deneyimi ve firmamızın yıllara dayanan tecrübesi ile size hizmet sunmak için yalnızca bir telefon uzağınızdayız.

RANDEVU ALMAK İÇİN ARAYIN: 

0212 324 16 47

0532 721 86 14

Evde koltuk yıkama hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.