Ataşehir Koltuk Yıkama

Ataşehir koltuk yıkama firması olarak uzun yıllardır İstanbul ve civarında hizmet vermekteyiz. Günümüzde koltuk yıkama gibi ister çok basite indirgenmiş olsa da bu aslında yanlış bir yargıdır. İsterse koltuk olsun isterse baksa bir eşya olsun bütün eşyalarda profesyonel bir hizmet şarttır çünkü eşyalarda diplere kadar inen pislikler, mikroplar var olmaktadır işte bu yüzden ki sizin yaptığınız bireysel temizlikler tamamen temizleme işlemine yetmez.
Uzun yıllardır Ataşehir koltuk yıkama olarak içinde bulunduğumuz koltuk yıkama sektöründen öğrendiğimiz binlerce deneyim ve başarılı hizmetlerimiz de mevcuttur. Eğer sizde koltuk yıkatmayı düşünüyor iseniz mutlaka bizimle irtibata geçiniz.
Kesinlikle yıkama işlemlerinde sağlığı tehdit edecek ürünleri kullanmıyoruz bütün yıkama işleriniz yapılması gerektiği gibi olmaktadır zaten firma ekibimizde bu işe yıllarını vermiş uzman kişilerden oluşuyor. Üstelik yıkama işlemlerinde oluşabilecek her türlü aksiliğe karşı tüm eşyalarınız firmamız tarafından garanti altına alınmaktadır.
Şunu unutmayınız ki koltuk yüzeyleri yıkansa da iç kısımlarında binlerce mikrop kalmaktadır. Koltukların evde hep dokunduğumuz yerler olduğunu da varsayarsak bu sizin için mutlaka yapılması gereken bir iştir dolayısıyla koltuk yıkama işlemleri de çok önemli olmaktadır sağlığınız için mutlaka profesyonel bir koltuk yıkama hizmeti almanız gerekmektedir. Ataşehir koltuk yıkama firması olarak köşe koltuk yıkama, koltuk takımı ya da sandalye tarzı yıkama işlemlerimiz mevcuttur.
Koltuk yıkama işlemini asla basit algılamayın ve mutlaka firmaları çok iyi araştırınız. Firma olarak sipariş verdiğiniz zaman anında ev ya da ofisinize gelerek koltuklarınızı alıyoruz üstelik yıkama işlemine de geçmeden önce de toz alma işlemini hallediyoruz. Firmamızdaki tüm ücretler eminiz ki bütçenizi sarsmayacaktır.

Koltuklar Nasıl Yıkanır?

Koltuk yıkama işlemleri sağlığınız için çok önemlidir. Bu yüzden de mutlaka profesyonel bir temizlik tercih edilmelidir fakat eğer evde yapmakta kararlıysanız tabi ki profesyonel bir hizmet gibi olmaz ama size yardımcı olmaya çalışacağız. Öncelikle mutlaka koltukların tozunu elektrikli süpürge yardımı ile almanız gerekmektedir bunu en azından haftada bir kere yapmanız gerekmektedir. Diğer bir işlem ise silme aşamasıdır burada koltukların özelliklerine göre özen gösterilmesi gerekmektedir dikkat edilmesi gereken husus ise koltuğun deri vb. olması gibi. Asla çamaşır suyu tercih etmeyiniz çünkü çamaşır suyu hem koltuklarınızın yapısına zarar verir hem de renklerini bozar.
Alacağınız ürünün koltuklarınıza uygun olup olmadığını bilmeniz gerekmektedir. İlk olarak temiz ve mutlaka sıcak olacak şekilde suyu hazırlıyoruz daha sonrasın da ise bez yardımı ile silme işlemine geçiyoruz. Koltuk silerken mutlaka koltuk saplarını a silmeniz gerekmektedir. Bütün bunları yaptıktan sonra ise odayı ya da ofisinizi havalandırmaya bırakmanız gerekmektedir.

Koltuk Minderlerini Nasıl Temizlemem Gerekir?

Koltuklarınızda bulunan minderleriniz eğer çıkartılabilir bir model ise bunları mutlaka çamaşır makinesinde yıkamanız gerekmektedir. Eğer çıkartılabilir değil ise yeni bir su yaparak temiz bir bez yardımı ile yeniden silmeniz gerekmektedir. Öncelikle yastıkları silkeleyerek tozlarından kurtulmuş oluruz. Daha sonrasında ise bez yardımı ile silmeniz yeterli olacaktır kurutmayı unutmayınız.
Ataşehir koltuk yıkama firması olarak en büyük amacımız sizin yani müşterilerimizin memnuniyetidir sizi firmamızı bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.