Bayrampaşa Koltuk Yıkama

Uzun yıllardır İstanbul ve çevresinde Bayrampaşa koltuk yıkama firması olarak hizmet vermekteyiz. Yıkama işlemlerimiz profesyonel bir ekip ile yapılmaktadır % 100 titiz ve güvenilir şekilde koltuk temizliğinizi yapmaktayız. Koltuk yıkama firmalar tarafından yapılabildiği gibi evde de bireysel olarak yapılabilmektedir fakat unutulmamalıdır ki kotlun yıkama işi titizlik isteyen bir iştir yani evde kendiniz temizleseniz bile derinlemesine temizleyemeyeceğinizden dolayı tamamen bir temizleme işlemi gerçekleştiremezsiniz bu yüzden mutlaka sağlığınız için profesyonel bir temizleme hizmeti almanız gerekmektedir.
Yıllardır kazandığımız deneyim ve tecrübeler ile siz müşterilerimizin memnuniyeti ve sağlığı için güvenilir bir hizmet vermekteyiz.
Detaylı bir temizlik işlemi sadece uzman ekipler tarafından iyi temizlenir.

Koltuk Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

İstanbul’da hizmet vermekte olan firmamız ile özen ve titizlikle koltuklarınızı temizlemekteyiz. Bayrampaşa koltuk yıkama firması olarak amacımız titiz ve tertipli bir şekilde koltuk yıkama işlemini gerçekleştirmektir.
Koltuk yıkama esnasında öncelikle koltuk ya da çekyatınıza sağlığa hiçbir zararı bulunmayan kimyasal temizleyiciler dökülür daha sonrasında ise fırçalama işlemi gerçekleştirilir son olarak ise koltuk üzerine dökülen sıvılar geri çekilir böylece duruluma aşaması yapılır.
Genelde siz müşterilerimizin evlerde kullandığı yöntem olarak elle koltuk yıkama işlemini tavsiye etmemekteyiz çünkü bunlar yapılırken aslında temizleme işlemi gerçekleşmemektir tam tersin e koltuklarda bulunan kir daha da ileri itilmektedir. Koltuk yıkama işlemi gerçekleştirilirken bazı kimyasal temizleyiciler koltuğu mahvetmektedir bu yüzden tavsiyemiz kesinlikle uzman yardımı almanızdır. Eğer koltuğunuz krem ya da beyaz tonlarında ise diğer yıkama işlemlerine oranla daha çok titizlik ile temizleme işlemi gerçekleştirilir ayrıca temizleme işlemleri çok fazla titizlik istemektedir üzerine idrar, asitli şeyler döküldü ise daha çok dezenfekte işlemleri tercih edilir. Bayrampaşa koltuk yıkama firması olarak siz müşterilerimizi bekliyoruz.

Koltuk Yıkarken Nelere Dikkat Edilmeli?

İlk olarak mutlaka koltuğun kumaşına göre temizleyiciler tercih edilmelidir aksi takdir de koltuk kumaşlarınız hırpalanacaktır. Bir diğeri ise yanlış temizlik yöntemlerinin kullanılmasıdır bu yanlış tekniklerden biri de koltukların ıslak bezle silinmesidir bu şekilde temizleme işlemi gerçekleşmez koltuk minderi ya da kumaşı suyu çekerek koltuk içinin daha çok yıpranmasına sebep olacaktır bu yüzden daha kuru bir bez yardımı ile daha düzgün bir koltuk temizleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Firmamızda 4 motorlu profesyonel makineler bulunmaktadır size en başarılı hizmeti bütçenize uygun bir şekilde sunuyoruz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise derinlemesine temizlik sağlamaktır bu konuda genelde evde koltuk yıkama makineleri bulunur eğer bu makineyi kullanacak iseniz öncelikle sulama konusuna dikkat etmeniz gerekmektedir bir diğeri ise kimyasal ürünleri verimsiz bir şekilde kullanmaktır. Unutmayın ki koltuklarınızı köpürterek yıkarsanız koltukta olan pislikleri yumuşatarak daha iyi bir temizlik sağlayabilirsiniz. Bayrampaşa koltuk yıkama firması uzun yıllardır sahip olduğu güveni garanti altına almaktadır.