Beşiktaş Koltuk Yıkama

Günümüzün en iyileri arasında yer almakta olup Beşiktaş koltuk yıkama firması olarak adımızı duyurmaktayız. Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgiler doğrultusunda size en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Firma olarak en büyük prensibimiz siz müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Koltuk yıkama işlemi bazı insanlara kolay bir iş gelebilir fakat her iş gibi koltuk yıkama işinde de dikkat edilmesi gereken bir takım hususlar vardır örneğin ıslak bezle asla koltuk yıkama işlemi yapılamaz yapıldığı takdirde koltuk bezi ve süngeri bu suyu çekeceğinden dolayı koltukta bir takım aşınma ve eskimeler görünecektir bu yüzden mutlaka daha kuru bir bez yardımı ile koltuk silinmelidir. Her firmada olduğu gibi koltuk yıkama firmalarında da mutlaka en iyi firmalarla çalışmalısınız aksi takdirde sağlığınızı tehdit eden bir yıkama hizmeti alabilirsiniz. Biz bu konuda size % 100 güven garantisi vermekteyiz tüm koltuklarınız sağlığa hiçbir zararı bulunmayan ürünler tarafından temizleme işlemine tabi tutulmaktadır. Koltuk temizleme işlemi esnasında bazı işlemler de mevcuttur.

Koltuk Yıkanırken Hangi İşlemler Gerçekleştirilir?

Beşiktaş koltuk yıkama işlemleri esnasında ilk olarak lekeler tespit edilir daha sonrasında ise koltuğun rengine bakılır eğer koltuk krem veya beyaz tonlarında ise ayrı bir işlem gerçekleştirilir.
Bu tespit aşaması bittikten sonra sağlığınıza ve koltuğunuza zarar vermeyecek bir takım temizlik ürünleri seçilerek koltuğunuza uygulanılır daha sonra ise köpürtme işlemi gerçekleştirilir bu köpürtme işlemi koltuğunuzda kuruyan pislikleri yumuşatarak temizlenmesi için yapılır bir sonraki aşama da ise koltuk temizlemesi iyice yapıldıktan sonra koltuk üzerinde olan su çekilir ve durulama aşamasına geçilir durulama işlemi de bittikten sonra koltuklarınız servis yardımı ile evinize kadar getirilerek teslim edilir. Böylece profesyonel bir temizleme işlemi gerçekleştirilir.
Tüm koltuk yıkama işlemleriniz son derece teknolojik gelişmiş makineler yardımı ile firmamızda yapılmaktadır üstelik koltuklarınız yıkama esnasında karşılaşılabilecek herhangi bir tersliğe karşı firmamız tarafından garanti altına alınmaktadır.
Beşiktaş koltuk yıkama firması olarak sizin memnuniyetinizi önemsiyoruz bütçenize uygun en güzel hizmetlerin garantisini veriyoruz.

Eğer Koltuk Evde Yıkanılırsa Neye Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle koltuk yıkama işlemini evde gerçekleştirmek istiyorsanız mutlaka ıslak olmayan bir bez kullanmalısınız aksi takdirde o ıslaklığı koltuk beziniz ve minderiniz çekerek aşınacaktır bu da koltuğunuzun normalden daha önce eskimesine yol açacaktır. Günümüzde yapılan en büyük yanlışlardan biri ise her önüne gelen temizleyici ile koltuk temizlemesi yapılmasıdır çünkü çamaşır suyu, Arap sabunu ya da diğer temizleyiciler koltuk yüzeyinizin tahrişine neden olabilmektedir bu yüzden mutlaka tavsiye edilen koltuk temizleme işlemi için özel olarak üretilen temizleyiciler tercih edilmelidir. Son dikkat edilmesi gereken nokta ise evlerde kullanılan koltuk yıkama makinelerin kullanımı hakkındadır çünkü bu makinelerin yanlış kullanımı da koltukların hırpalanmasına yol açmaktadır.
Beşiktaş koltuk yıkama işlemleriniz tamamen uzun yıllardır bu işleri yapmış kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir.