Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü koltuk yıkama firması olarak uzun yıllardır İstanbul ve çevresinde varlığı sürdürmeyi başarmış bulunmaktayız. Günümüzde pek çok firmanın aksine özen ve titizlikle çalışarak iyinin de iyisi olmayı hedefliyoruz. Firma ekibimiz olarak en büyük amacımız siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ve başarılı hizmetlerimizin devamını getirmektir. Koltuk yıkama basit bir iş gibi görülse de pek çok inceliği bulunan bir iştir işte bu yüzden mutlaka profesyonel bir hizmet alınması gerekmektedir. Eğer profesyonel bir hizmet istenmez ise bu sizin sağlığınız tehdit edebilir çünkü günümüzde bireysel olarak tam bir temizlik yapmak mümkün olmamaktadır unutmayınız ki görünen kirleri alsanız bile diplerdekileri fark etmeniz oldukça zor olacaktır bu da sizin görmeseniz bile mikroplarla temas etmeniz anlamına gelmektedir.
Günümüzde tüm koltuk yıkama hizmetleriniz uzun yıllardır bu işin içinde olan deneyimlerle kendini geliştirmiş kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Beylikdüzü koltuk yıkama firması olarak eğer yıkama esnasında bir takım tatsızlıklar olmasına karşın tüm koltuklarınız tarafımızdan garanti altına alınmaktadır. Üstelik tüm işlemleriniz sağlığınızı asla tehdit etmeyecek ürünler tarafından gerçekleştirilmektedir.
Firmamız yıllardır bu sektörün içindedir dolayısıyla da her türlü müşteri ve her türlü siparişlerle karşı karşıya kalmıştır diyeceğimiz şu ki hemen hemen tüm isteklere hâkim olarak hizmetlerimizi eksiksiz gerçekleştirmekteyiz.

Koltuk Yıkama Esnasında Neler Olur?

Beylikdüzü koltuk yıkama işlemlerinden ilki tespit aşamasıdır ilk olarak uygulanacak yöntem koltuğun rengi ve üzerinde bulunan lekelere göre belirlenmektedir. Bu işlem geçildikten sonra püskürtme aşamasına geçilir burada kullanılacak temizlik ürünleri belirlenilir ve ona göre koltuk yüzeyine püskürtme işlemi gerçekleştirilir bu aşamadan sonraki köpürtme aşamasıdır.
Bu aşamada koltuk yüzeyi köpürtülür böylece diplere kadar inen pislikler yumuşatılarak düzeye çıkartılır iyice köpürtüldükten sonra çekme aşamasına geçilir burada koltuk yüzeyinde bulunan köpük ve su makineler yardımı ile çekilir.
Bu işlem yapıldıktan sonra ise durulama işlemi yapılır bu aşama sondur daha sonrasında firmamıza ait servisler yardımı ile evlerinize kadar koltuklarınız ayaklarınıza kadar getirilir. Ayrıca firmamızdaki tüm işlemlerde en son model gelişmiş makineler kullanılmaktadır.

Evde Koltuk Yıkanırken Nelere Dikkat Edilir?

Birçok kişi koltuklarının çabuk eskimesinden yıpranmasından şikayet etmektedir bunun en büyük nedenlerinden biri koltuk yüzeylerinin aşırı derece ıslak bezlerle silinmesidir burada ne kadar çok ıslak olursa o kadar iyi temizler diye bir yargı oluşmuştur fakat bu tamamen hatadır çünkü koltuk yüzeyinin emdiği su koltuk süngerlerinizin yıpranmasına neden olur böylece koltuklarınızın ömrünü azaltmış olmaktasınız. Diğer bir hata ise koltuklarınız bilmediğiniz kimyasallar ile temizlemeye kalkmanızdır bu temizleyicilerin içinde asit yapısı olabildiğinden dolayı koltuk yüzeylerinizin aşınmasına neden olunmaktadır b u yüzen size tavsiyemiz belirli markaların özel olarak yıkamak için çıkardığı ürünleri kullanmanızdır.
Beylikdüzü koltuk yıkama firması 7\24 hizmet vermekte olup siz müşterilerinizi beklemektedir.