Beyoğlu Koltuk Yıkama

Beyoğlu koltuk yıkama firmamız kısa sürede siz müşterilerimizin de desteği ile kısa sürede büyüyerek İstanbul’da bulunan en iyi yıkama firmaları arasında yer edinmiştir. Beyoğlu koltuk yıkama firması olarak prensibimiz olarak benimsediğimiz daimi müşteri memnuniyeti ve profesyonel bir hizmet vermek konusu adeta ilkemiz haline gelmiştir. Günümüzde koltuk yıkama basit bir iş olarak görülse de asla öyle bir şey değildir örneğin evinizde kedi besliyorsunuz diyelim eğer kediniz koltuğunuza idrar yaparsa sizce onu elinizle temizleyerek tam anlamıyla bir koltuk yıkama işlemi gerçekleştirebilir misiniz?
koltukta bulunan leke dezenfekte edilmeli daha sonrasında ise yıkanılarak leke giderilmelidir.
Buradan da anlayabileceğiniz gibi bazı durumlarda koltuk yıkama işlemini gerçekleştirme ihtimaliniz çok azdır eğer benim böyle bir hayvan sorunum yok diyorsanız bunu bir daha düşünmelisiniz. Çünkü yapılan araştırmalarda da görüldüğü gibi el ile yapılan temizliklerin hiçbirinde derinlemesine bir temizlik mümkün değildir işte bu yüzden mutlaka uzman bir hizmet almanız gerekmektedir. Biz Beyoğlu koltuk yıkama olarak tüm işlemlerinizi uzun yıllardır bu sektörde çalışmış ve çeşitli deneyimler ile size ustaca bir hizmet sunabilecek olan kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Koltuk Yıkama İşleminde Mutlaka Uygulanan İşlemler

Koltuk yıkama işlemlerinde çeşitli aşamalar bulunmaktadır bunlar basit fakat bir o kadar da dikkat edinilmesi gereken aşamalardır.
İlk aşamamız püskürtme ya da sabunlama olarak adlandırılan aşamadır bu aşamadan önce lekeler ve koltuk yapısı incelenilmelidir bu incelemeden sonra gerçekleşen bu aşama da koltuğunuza uygun olan temizleme ürünü seçilerek koltuğunuza uygulanır daha sonrasında ise su yardımı ile köpürtülür burada ki amaç diplere inen pislikleri yumuşatarak yüzeye çıkartmaktır bu işlem başarı ve titizlikle gerçekleştirildikten sonra makineler yardımı ile fazla su çekilir ardından ise durulama işlemi ile sonlandırılır.
Beyoğlu koltuk yıkama firmamızda her şey usulüne göre olmaktadır üstelik firmamızda oluşabilecek her türlü hasara karşı koltuklarınız firmamız tarafından garantiye alınmaktadır. Firmamız son gelişmeleri de yakından takip etmekte olup tüm makinelerini, son model teknolojik makineler ile değiştirmiştir.

Koltuklar Elde Yıkanılırken Ne Yapılmamalıdır?

Eğer koltuklarınızı elde yıkamak istiyorsanız mutlaka bazı noktalara dikkat etmelisinizdir çünkü aksi takdirde koltuklarınızın ömrünü kısaltacak hatalar yapabilirsiniz. Öncelikle şu doğru sanılan yanlışı düzeltelim koltuklarını bol su ile yıkamak doğru değildir çünkü koltuk yüzeyiniz ile temas eden su koltuk yüzeyinizden içine sızacak daha sonrasında ise koltuğunuzun zarar görmesine sebep olacaktır.
Yapılmaması gereken bir diğer hata ise evlerde kullanılan koltuk yıkama makinelerinin kullanımlarını bilmeden yanlış bir şekilde temizlemenize neden olmaktadır bu da fark etmeseniz de koltuğunuza zarar verebilmektedir.
Son maddemiz ise yanlış ürün kullanımıdır pek çok kişi ürünleri incelemeden, bilmeden kullanmaya kalkmaktadır fakat bu kullanımın sonucunda koltuk yüzeyini tahriş etmektedir bu yüzden mutlaka yıkama işlemleri için tavsiye edilen ürünler kullanılmalıdır.
Beyoğlu koltuk yıkama firması olarak sizin sağlığınızı önemsiyoruz bu yüzden size tavsiyemiz uzman bir hizmet alarak dibine kadar olan temizliğini yaşamanızdır, sizi şubelerimizde bekliyoruz.