Kartal Koltuk Yıkama

Kartal koltuk yıkama sektörü olarak yıllardır İstanbul ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Koltuk yıkama hizmetleri firmamızda en iyi ve en titiz şekilde gerçekleştirerek size profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Üstelik firmamıza emanet ettiğiniz tüm eşyalarınız garanti altına almaktadır. Genel olarak evde yapılan temizlik işlerinin en zor olanı koltuk yıkama işlemidir. Yüzeyi yıkansa bile maalesef ki içinde ki mikroplar alınamamaktadır. Evde yapılan temizlikler yetersiz kalacağından dolayı uzman bir hizmet almanızı tavsiye ediyoruz. Kartal koltuk yıkama firması olarak yılların getirdiği birikim ve deneyimler ile müşteri memnuniyetimiz için çalışıyoruz. Ev ya da ofislerinize gelerek tüm eşyalarınızı alıyor ve firmamıza getiriyor ve tüm işlemler bittikten sonra tekrar ayağınıza getiriyoruz. Bütün işlemlerimiz size uygun fiyatlarla size sunulmaktadır. Koltuklarda meydana gelen lekeler insanlara baya bir zorlamaktadır. Bu lekeleri çıkartmak için uzman bir hizmet şarttır. Firmamızda temizlendikten sonra yeni gibi olan ürünleriniz evinize kadar getirilmektedir. Kartal koltuk yıkama işlemi yapan ekibimiz yıllardır bu işin içinde olan tecrübeli kişilerdir. Kurumsal olarak firmamızın prensibi tüm hizmetlerimizi başarıyla ve titizlikle yapmak olup müşterilerimize son derecede hizmet vermektir.

Koltuk Yıkama İşlemi Nasıldır?

Koltuk yıkama işlemlerinde kullanılan tüm ürünler özenle seçilmiş sağlığa zararı olmayan ürünlerdir. Ayrıca tüm ürünleriniz son model makineler ile püskürtme işlemi ve vakumlama işlemi yapılmaktadır. Bu iki işlem ana aşamalardır.
Koltuk yıkamada yapılan ilk işlem koltukların tozunu almaktır. Eğer koltuğunuzda lekeler var ise bunlar özel işlemlere tabi tutulur. Lekelere göre süreler ve işlem süreçleri değişim göstermektedir.
Kartal koltuk yıkama olarak makinelerin köpük üretme işleminden faydalanarak koltuklar yıkanır. Köpükleme işlemindeki bu amaç koltuğun iç yüzeylerine kadar inilerek temizlemektir. Daha sonrasında ise vakum makineleri kullanılarak köpükler temizlenir ve yıkama işlemi tamamlanmış olur.

Evde Koltuk Yıkarken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Öncelikle eğer evde koltuk yıkama yapacak iseniz mutlaka çok ıslak olmayan kuru bir bezle koltuğunuzu silmeniz gerekmektedir çünkü ıslak bez ile yüzey silindiği zaman fazla olan su koltuğun iç yüzeylerine sızarak koltuğun minderinde ve yaylarında bozulmalara yol açmaktadır bu da koltuğunuzun ömrünün azalmasına neden olmaktadır. O yüzden mutlaka bu ıslaklığa dikkat edilmelidir.
Diğer bir hususumuz ise temizlik ürünlerinin seçimidir çünkü pek çok ürün koltukların rengi ve kumaş yapısını bozmaktadır örnek olarak çamaşır suyu gibi ürünler koltuğu mahvetmektedir bu yüzden mutlaka tavsiye edilen özel ürünler tercih edilmelidir. Bir diğer konumuz ise evde koltuk yıkama makineleri bulunmaktadır. Bu makinelerin mutlaka kullanımı bilinmeleridir aksi takdirde yanlış temizleme şekilleri yüzünden yine koltuklar zarar görmekte olup maddi zararlara yol açmaktadır.
Kartal koltuk yıkama firması olarak yıllardır verdiğimiz hizmetler sonucunda birçok müşterinin memnuniyeti ile kısa sürede büyüdük, firmamıza hepinizi bekliyoruz.