Halıflex Yıkama

Yaz geliyor. Her taraf dip köşe tepeden tırnağa güzel bir temizlik istiyor. Ancak az parçalı olup geniş alanı kaplayan ve günlük hayatta yer döşeme ile evlerde, yurtlarda, camilerde ve iş yerlerinde zemini kaplayan halıfilexlerin temizliği ve bakımında işinde uzman ve titiz ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Halıflex Yıkama

Halıflex Yıkama Zahmetine Son Veriyoruz

Halıflex Yıkama deyince yalnızca lekelerin giderilmesi anlaşılmamalıdır. Hem tozlardan, hem de halı diplerinde biriken kir ve kumlardan arındırılarak gerçek manada hijyenik bir temizliği siz değerli müşterilerimize taahhüt ediyoruz.

 

Halıflexi kullandığınız alan göre isterseniz bulunduğunuz yerden hiç kaldırmadan, isterseniz de fabrikamızda yıkıyor, kurutuyor ve size teslim ediyoruz. Büyük kullanım alanlarında, her tarafa parça parça halı sermek yerine halıfilex tercih ederiz. Özellikle merdiven kaplama, resmi daireler, makam odaları gibi pek çok alanda yaygın kullanım alanına sahip halıfilexleri yıkamaya kalkmanız, kendinizi boşuna yormaktan başka birşey değildir. Hem gereksiz emek, hem gereksiz yere su ve deterjan israfının önüne geçerek değerli vaktiniz size bırakıyoruz. Halılarınızda herhngi bir solma deforme, ya da lekelerinin giderilememesi gibi durumlar için ise zararınızı karşılayıp, halıları tekrar yıkamayı taahhüt ediyoruz.

 

Halıflex Yıkama işlerimizi fabrikalarımızda geniş ve temiz alanlarda bol su ve deterjan takviyeli hortum ve pompalarımızla gerçekleştiriyoruz. Çok makul fiyatlarda yaşam alanlarınızda temiz ve hijyenik zeminlerin tadını çıkaracaksınız. Özellikle romatizmal hastalıkları olanların, bel boyun fıtığı ve diğer rahatsızlıkların tetikleyicisi olan bu ağır işlerle bireysel uğraşma devrini tamamen kapatıyoruz. Ayrıca mevsim farketmiyor. Yaz kış ne zaman isterseniz halıfilexlerinizi yıkatabilir ve istediğiniz sürede teslim alabilirsiniz.

Halıflex Yıkama İletişim Adresimiz

Bize ulaşmak için resmi internet sitemizden iletişim bilgilermize ulaşarak, bir telefon etmeniz ve adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Siz küçük işlerinizi hallederken, halıfilexleriniz tertemiz ayağınıza gelsin.