İstanbul Koltuk Yıkama

Koltuklarımız; evimizin, odamızın aynası gibidir. Gelen misafirlerimizi ağırlarken kullandığımız koltuklarımızın konforu kadar temizliği de bir o kadar önemlidir. Özellikle ev hanımlarının olmazsa olmaz kurallarından olan koltuk temizliği için hem zahmetli bir zaman geçirmeniz hem de masraflı bir bütçe ayırmanız gerekmektedir. Koltuk temizliği, üzerini silerek geçiştirilecek bir durum değildir. Eğer ki evde küçük çocuğunuz varsa bu durum bir kat daha önem taşıyor artık. Küçük çocukların temiz olmayan koltuklarda oyun oynaması, hastalıklara davet çıkarmaktan öte bir şey değildir.

istanbul koltuk yıkama

Bütün bunları göz önüne aldığınızda koltuk temizliği için el emeği kullanmanız, hem sizin yıpranmanıza hem de ürünlerinizin kumaş veya derilerinin yıpranmasına neden olacaktır. Ayrıca ıslak temizlik, koltuklarınızın belirli bir süre oturamaz hale gelmesine neden olacaktır. Bu hiçbir ev hanımının arzu etmediği bir durum olsa gerek.

Koltuklarınız Hem Temiz Hemde Sağlıklı

Koltuklarınızın temizliğinde hangi deterjanı kullanmak da çok önemlidir. Kullanacağınız deterjan acaba koltuklarınızın kumaş veya derisine zararı var mı? Eğer bunu bilmiyorsak ve zarar görürse size koltuklarınızı alırken söylenen “garanti kapsamındadır” gibi sözleri unutun.

 

Koltuklarınızı istediğiniz gibi temiz ve hijyenik yapacak bir adresiniz var artık. Sizlerin her zaman yanında olan İstanbul Koltuk Yıkama ile hem zamandan tasarruf edin hem de ekonominizden.
Uzman kadroya ürünlerimizi teslim etmek de ayrı bir önem arz etmektedir. Bu noktada İstanbul koltuk yıkama ekibi olarak, her türlü bilgi ve donanım ile sizlere sorunsuz bir temizlik sunuyoruz. Koltuklarınız artık eskisinden daha yeni bir görünüm alacaktır.

İstanbulun Her Bölgesinde Koltuk Yıkama Servisimiz Sizlerle

Koltuklarınızı ister evinizde, isterseniz evinizden alarak işyerimizde eskisinden daha temiz olarak teslim etmeyi taahhüt ediyoruz. Biz, İstanbul Koltuk Yıkama olarak sizlerin sağlığına ve de koltuklarınıza önem veriyoruz. Peki ya siz!