Sandalye Yıkama

Yaşamsal alanlarınızda bulunan özellikle evlerde iş yerlerinde fabrika yâda otellerde bulunan sandalyeler pratik bir şekilde günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız düzene yerleştirilerek hızlıca temizlenmektedir. Dezenfekte ve üzerlerinde bulunan beyaz lekeler hızlı çözümlerle yok edilmektedir. Nazikçe temizlenen otellerde herkesin kullandığı sürekli aktif kullanım olan sandalyeler pratik ve oldukça Sandalye Yıkama hizmetleri sayesinde en hızlı şekilde yapılmaktadır.

sandalye yıkama

Sandalyelerinizi Baştan Aşağı Yıkayarak Adeta Yeniliyoruz

Sandalyeler oldukça nazik olan evimizin bir köşesinde klasik bir durumda duran bitkisel olup hiçbir kimyasal etki içermeyen yapısına zarar vermeyen Sandalye Yıkama firmamız tarafından anında yok edilmektedir. İlk günkü zarifliği yaşamak istemisiniz koltuk yâda sandalyelerinizi oldukça makine gücü yükse ve güzel hoş koku veren temizlik destekli mikro fiber bezler sayesinde sağlıyoruz.

 

Bazen oldukça şeffaf bazen de oldukça güçlü lifler kullanarak kendimiz saten kumaşa sahip olan sandalyeleri özele temizliyoruz. Son sistem şarj aletleriyle çalışan üfleme gücü yüksek buhar veren makinelerimiz alt tabakaya yapışan kirin içine doğru nüfus ederek ilk günkü tazeliğe erişmektedir. Sandalye kollarında bulunan cila yapısını asla bozmadan rengine zarar vermeden özellikle hanımların çok dikkat ettiği konuları baza alarak döşeme ve yıkama hizmeti yapılmaktadır. Hijyen bakımından zengin sabun maddeleri kullanılmaktadır.

İstanbul Sandalye Yıkama Hizmetleri

Yazlık mekânlarda yazlıklarınızda eğer ki balkonlarda oluşan naylon sandalyeler dahi çok kirlendi diyorsanız en akıl almaz olan kiri ve pası anında yok eden kül lekeler yâda dökülen çay lekelerinden arındıran Sandalye Yıkama hizmetleri adet sayısı fazla olan gruba avantaj sağlayan fiyatlar sunuyor.

Ortamın kokusunu değiştirmek güler yüzünüze sahip olmak ve değerli temizlik anlayışını sizlere yaşatmak bizim işimizdir. Özellikle açık renk kadife sandalyelerde berjer sistemli döşenen içlerinde ve kol tutma yerlerinde derinlemesine nüfus eden kirleri anında yok ediyoruz.